Çekmeköy Nöbetçi Eczane

6 Haziran 2023 Salı - Nöbetçi Eczaneler

Çekmeköy nöbetçi eczanelerin nöbetleri aşağıdaki gün ve saatlere göre 6 Haziran 2023 Salı günü başlar, 7 Haziran 2023 Çarşamba günü sona erer.
    Çekmeköy nöbetçi eczane bilgileri hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma) günleri genelde, akşamleyin saat 18.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 08.00'de sona erer.
    Hafta sonları (Cumartesi ve Pazar) günleri ise genellikle sabahleyin saat 08.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 08.00'de sona erer.

Çakmak Eczanesi - Çekmeköy

Ekşioğlu Mah. K. Kursu Sok. No.2/E Çekmeköy/İstanbul ( Çekmeköy İlçe Emniyet Müdürlüğü'Nü Geçtikten Sonraki İlk Sağda)
Telefon : 0 534 354 96 20

Seda Eczanesi - Çekmeköy

Çamlık Mah. Şahinbey Cad. No.60A Çekmeköy/İstanbul ( Çekmeköy Nüfus Müdürlüğü Karşısı - 10 Nolu Sağlık Ocağı Yanı)
Telefon : 0 216 755 03 53

Türkiye’nin En Doğru ve Kapsamlı Nöbetçi Eczane Bilgileri,

Nöbetçi eczane insanlara ne zaman lazım olacağını önceden kestirebilmemiz mümkün değildir. Hiç olmadık bir durumda ve zamanda nöbetçi eczaneye ihtiyacımız olabilir. Gece ansızın kendimiz aile bireylerimiz rahatsızlanabilir. Böyle durumlarda hemen devlet hastanesi veya özel hastane acil servisine müracaat ederiz. Hekim muayenesinden sonra elinize bir reçete tutuşturulur. Hemen telaşa kapılırız. Gecenin bu saatinde İstanbul da nöbetçi eczaneyi nereden bulacağım, deriz. Endişe etmenize gerek yok! nobetcieczanebul.com sitesi bir tık ötenizde, parmaklarınızın ucunda. İstanbul’un ister merkezinde ister her hangi bir ilçesinde olun nöbetçi eczane konusunda en doğru ve kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz. Nöbetçi Eczanelerin adres ve telefon bilgileri ile kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm istanbul ve ilçeleri eczanelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.