Çekmeköy Nöbetçi Eczane

29 Ocak 2023 Pazar - Nöbetçi Eczaneler

Çekmeköy nöbetçi eczanelerin nöbetleri aşağıdaki gün ve saatlere göre 29 Ocak 2023 Pazar günü başlar, 30 Ocak 2023 Pazartesi günü sona erer.
    Çekmeköy nöbetçi eczane bilgileri hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma) günleri genelde, akşamleyin saat 18.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 08.00'de sona erer.
    Hafta sonları (Cumartesi ve Pazar) günleri ise genellikle sabahleyin saat 08.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 08.00'de sona erer.

Alemdağ Eczanesi - Çekmeköy

Alemdağ Mah. Reşadiye Sok. No.1/E Çekmeköy/İstanbul
Telefon : 0 216 312 17 78

Merkez Eczanesi - Çekmeköy

Merkez Mah. Köroğlu Cad. No.31A Çekmeköy/İstanbul ( Eski Belediye Binasının Olduğu Yer- Çekmeköy Minübüslerinin Son Durağı Yakınındayız)
Telefon : 0 216 620 89 91

Özün Eczanesi - Çekmeköy

Mimar Sinan Mah. Mimar Sinan Cad. No.10A Çekmeköy/İstanbul ( Refah Camii Yanı, Migros Ve Koçtaş Karşısı)
Telefon : 0 216 640 10 45

Türkiye’nin En Doğru ve Kapsamlı Nöbetçi Eczane Bilgileri,

Nöbetçi eczane insanlara ne zaman lazım olacağını önceden kestirebilmemiz mümkün değildir. Hiç olmadık bir durumda ve zamanda nöbetçi eczaneye ihtiyacımız olabilir. Gece ansızın kendimiz aile bireylerimiz rahatsızlanabilir. Böyle durumlarda hemen devlet hastanesi veya özel hastane acil servisine müracaat ederiz. Hekim muayenesinden sonra elinize bir reçete tutuşturulur. Hemen telaşa kapılırız. Gecenin bu saatinde İstanbul da nöbetçi eczaneyi nereden bulacağım, deriz. Endişe etmenize gerek yok! nobetcieczanebul.com sitesi bir tık ötenizde, parmaklarınızın ucunda. İstanbul’un ister merkezinde ister her hangi bir ilçesinde olun nöbetçi eczane konusunda en doğru ve kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz. Nöbetçi Eczanelerin adres ve telefon bilgileri ile kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm istanbul ve ilçeleri eczanelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.