Pendik Nöbetçi Eczane

27 Haziran 2022 Pazartesi - Nöbetçi Eczaneler

Eczanelerin nöbetleri aşağıdaki gün ve saatlere göre 27 Haziran 2022 Pazartesi günü başlar, 28 Haziran 2022 Salı günü sona erer.
    İstanbul nöbetçi eczane bilgileri hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma) günleri genelde, akşamleyin saat 18.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 09.00'de sona erer.
    Hafta sonları (Cumartesi ve Pazar) günleri ise genellikle sabahleyin saat 09.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 09.00'de sona erer.

Ahsen Eczanesi - Pendik  
Yenimahalle Mah. Yenipazar Cad. No.46/A Pendik/İstanbul  ( Efsun Perde Karşısı , Bilge Marketin Arkası)Harita
Tel : 0 216 390 09 80  Ara  
Korkmaz Eczanesi - Pendik  Kaynarca
Fevzi Çakmak Mah. Marmara Cad. No.59 Pendik/İstanbul  (Çamçeşme Polis Karakolu Karşısı )Harita
Tel : 0 216 397 86 94  Ara  
Lila Eczanesi - Pendik  Esenyalı
Orhangazi Mah. Vatan Cad. No.72D Pendik/İstanbul  (Eski Pazar Caddesi, Bim'İn Çaprazı )Harita
Tel : 0 216 494 54 94  Ara  
Meryem Eczanesi - Pendik  Dolayoba/Kurtköy
Güllübağlar Mah. Tandoğan Cad. No.92BD Pendik/İstanbul  ( Marmara Üniversitesi Hastanesi'Ne 2 Km Uzaklıkta, Güllübağlar Asm Karşısı, Atlantiklife Sitesi Altında )Harita
Tel : 0 216 784 37 97  Ara  

Türkiye’nin En Doğru ve Kapsamlı Nöbetçi Eczane Bilgileri,

Nöbetçi eczane insanlara ne zaman lazım olacağını önceden kestirebilmemiz mümkün değildir. Hiç olmadık bir durumda ve zamanda nöbetçi eczaneye ihtiyacımız olabilir. Gece ansızın kendimiz aile bireylerimiz rahatsızlanabilir. Böyle durumlarda hemen devlet hastanesi veya özel hastane acil servisine müracaat ederiz. Hekim muayenesinden sonra elinize bir reçete tutuşturulur. Hemen telaşa kapılırız. Gecenin bu saatinde İstanbul da nöbetçi eczaneyi nereden bulacağım, deriz. Endişe etmenize gerek yok! nobetcieczanebul.com sitesi bir tık ötenizde, parmaklarınızın ucunda. İstanbul’un ister merkezinde ister her hangi bir ilçesinde olun nöbetçi eczane konusunda en doğru ve kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz. Nöbetçi Eczanelerin adres ve telefon bilgileri ile kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm istanbul ve ilçeleri eczanelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.