Üsküdar Nöbetçi Eczane

27 Haziran 2022 Pazartesi - Nöbetçi Eczaneler

Eczanelerin nöbetleri aşağıdaki gün ve saatlere göre 27 Haziran 2022 Pazartesi günü başlar, 28 Haziran 2022 Salı günü sona erer.
    İstanbul nöbetçi eczane bilgileri hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma) günleri genelde, akşamleyin saat 18.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 09.00'de sona erer.
    Hafta sonları (Cumartesi ve Pazar) günleri ise genellikle sabahleyin saat 09.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 09.00'de sona erer.

Firdeva Eczanesi - Üsküdar  Bulgurlu
Bulgurlu Mah. Özilhan Sok. No.9A Üsküdar/İstanbul  (Bulgurlu Shell'Den Ümraniye Yönüne Giderken Hamsilos'Un Yanından Girilecek Solda İlk Bim'İn Sokağı )Harita
Tel : 0 216 650 75 33  Ara  
İnci Eczanesi - Üsküdar  Merkez
İcadiye Mah. Cemil Meriç Cad. No.3/B Üsküdar/İstanbul  ( Kuruçeşme Parkı Karşısı)Harita
Tel : 0 541 175 33 98  Ara  
Kuzguncuk Eczanesi - Üsküdar  Kuzguncuk
Kuzguncuk Mah. İcadiye Cad. No.35/A Üsküdar/İstanbul  Harita
Tel : 0 216 553 87 58  Ara  
Yeni Mimar Sinan Eczanesi - Üsküdar  Merkez
Ahmediye Mah. Gündoğumu Cad. No.3A Üsküdar/İstanbul  ( Ahmediye Meydanı'Nda Özel Üsküdar Anadolu Hastanesi Karşısı)Harita
Tel : 0 216 341 10 65  Ara  

Türkiye’nin En Doğru ve Kapsamlı Nöbetçi Eczane Bilgileri,

Nöbetçi eczane insanlara ne zaman lazım olacağını önceden kestirebilmemiz mümkün değildir. Hiç olmadık bir durumda ve zamanda nöbetçi eczaneye ihtiyacımız olabilir. Gece ansızın kendimiz aile bireylerimiz rahatsızlanabilir. Böyle durumlarda hemen devlet hastanesi veya özel hastane acil servisine müracaat ederiz. Hekim muayenesinden sonra elinize bir reçete tutuşturulur. Hemen telaşa kapılırız. Gecenin bu saatinde İstanbul da nöbetçi eczaneyi nereden bulacağım, deriz. Endişe etmenize gerek yok! nobetcieczanebul.com sitesi bir tık ötenizde, parmaklarınızın ucunda. İstanbul’un ister merkezinde ister her hangi bir ilçesinde olun nöbetçi eczane konusunda en doğru ve kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz. Nöbetçi Eczanelerin adres ve telefon bilgileri ile kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm istanbul ve ilçeleri eczanelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.