Bahçelievler Nöbetçi Eczane

18 Ekim 2021 Pazartesi - Nöbetçi Eczaneler

Eczanelerin nöbetleri aşağıdaki gün ve saatlere göre 18 Ekim 2021 Pazartesi günü başlar, 19 Ekim 2021 Salı günü sona erer.
    İstanbul nöbetçi eczane bilgileri hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma) günleri genelde, akşamleyin saat 18.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 09.00'de sona erer.
    Hafta sonları (Cumartesi ve Pazar) günleri ise genellikle sabahleyin saat 09.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 09.00'de sona erer.

Çağdaş Eczanesi - Bahçelievler  Şirinevler
Hürriyet Mah. Hürriyet Cad. No.4 Bahçelievler/İstanbul  (Özel Ataköy Hastanesi Acil Kapısı Karşısı )Harita
Tel : 0 212 639 78 30  Ara  
Filiz Doğan Eczanesi - Bahçelievler  Çavuşpaşa
Soğanlı Mah. Cumhuriyet Cad. No.4/B Bahçelievler/İstanbul  (Bahçelievler Devlet Hastanesi Işıklardan 200 M Aşağıda Solda , Çavuşpaşa Meydanı - Çavuşpaşa Minibüs Son Durağı Karşısı )Harita
Tel : 0 212 505 47 38  Ara  
Özdilek Eczanesi - Bahçelievler  Siyavuşpaşa
Siyavuşpaşa Mah. Siyavuşpaşa Cad. No.10/B Bahçelievler/İstanbul  (Siyavuşpaşa Işıklardan 50 Metre İçerde )Harita
Tel : 0 212 442 01 46  Ara  
Sevgi Eczanesi - Bahçelievler  Yenibosna
Fevziçakmak Mah. Fatih Cad. No.76/A Bahçelievler/İstanbul  (Finansbank'In Yan Tarafı )Harita
Tel : 0 212 451 63 35  Ara  

Türkiye’nin En Doğru ve Kapsamlı Nöbetçi Eczane Bilgileri,

Nöbetçi eczane insanlara ne zaman lazım olacağını önceden kestirebilmemiz mümkün değildir. Hiç olmadık bir durumda ve zamanda nöbetçi eczaneye ihtiyacımız olabilir. Gece ansızın kendimiz aile bireylerimiz rahatsızlanabilir. Böyle durumlarda hemen devlet hastanesi veya özel hastane acil servisine müracaat ederiz. Hekim muayenesinden sonra elinize bir reçete tutuşturulur. Hemen telaşa kapılırız. Gecenin bu saatinde İstanbul da nöbetçi eczaneyi nereden bulacağım, deriz. Endişe etmenize gerek yok! nobetcieczanebul.com sitesi bir tık ötenizde, parmaklarınızın ucunda. İstanbul’un ister merkezinde ister her hangi bir ilçesinde olun nöbetçi eczane konusunda en doğru ve kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz. Nöbetçi Eczanelerin adres ve telefon bilgileri ile kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm istanbul ve ilçeleri eczanelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.