Arnavutköy Nöbetçi Eczane

20 şubat 2024 Salı - Nöbetçi Eczaneler

Arnavutköy nöbetçi eczanelerin nöbetleri aşağıdaki gün ve saatlere göre 20 şubat 2024 Salı günü başlar, 21 şubat 2024 Çarşamba günü sona erer.
    Arnavutköy nöbetçi eczane bilgileri hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma) günleri genelde, akşamleyin saat 18.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 08.00'de sona erer.
    Hafta sonları (Cumartesi ve Pazar) günleri ise genellikle sabahleyin saat 08.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 08.00'de sona erer.

Ayışığı Eczanesi - Arnavutköy

Anadolu Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cad. No.33 Arnavutköy/İstanbul ( Anadolu Sağlık Ocağı Karşısı Ve Çelik Mega Market Karşısı)
Telefon : 0 212 597 46 47

Çilek Eczanesi - Arnavutköy

Hadımköy Mah. Göçmen Sok. No.22C Arnavutköy/İstanbul ( Merkez Cami Altsokağı Boşnak Börekçisinin Yanı)
Telefon : 0 535 236 97 80

Serhad Eczanesi - Arnavutköy

Arnavutköy Merkez Mah. Semih Sok. No.8/10B Arnavutköy/İstanbul ( Merkez Sağlık Ocağı Karşısı, Yeni Jandarmanın Üst Tarafı)
Telefon : 0 212 597 97 67

Türkiye’nin En Doğru ve Kapsamlı Nöbetçi Eczane Bilgileri,

Nöbetçi eczane insanlara ne zaman lazım olacağını önceden kestirebilmemiz mümkün değildir. Hiç olmadık bir durumda ve zamanda nöbetçi eczaneye ihtiyacımız olabilir. Gece ansızın kendimiz aile bireylerimiz rahatsızlanabilir. Böyle durumlarda hemen devlet hastanesi veya özel hastane acil servisine müracaat ederiz. Hekim muayenesinden sonra elinize bir reçete tutuşturulur. Hemen telaşa kapılırız. Gecenin bu saatinde İstanbul da nöbetçi eczaneyi nereden bulacağım, deriz. Endişe etmenize gerek yok! nobetcieczanebul.com sitesi bir tık ötenizde, parmaklarınızın ucunda. İstanbul’un ister merkezinde ister her hangi bir ilçesinde olun nöbetçi eczane konusunda en doğru ve kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz. Nöbetçi Eczanelerin adres ve telefon bilgileri ile kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm istanbul ve ilçeleri eczanelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.