Büyükçekmece Nöbetçi Eczane

6 Haziran 2023 Salı - Nöbetçi Eczaneler

Büyükçekmece nöbetçi eczanelerin nöbetleri aşağıdaki gün ve saatlere göre 6 Haziran 2023 Salı günü başlar, 7 Haziran 2023 Çarşamba günü sona erer.
    Büyükçekmece nöbetçi eczane bilgileri hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma) günleri genelde, akşamleyin saat 18.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 08.00'de sona erer.
    Hafta sonları (Cumartesi ve Pazar) günleri ise genellikle sabahleyin saat 08.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 08.00'de sona erer.

Botanik Eczanesi - Büyükçekmece

Ekinoba Mah. Mustafa Kemal Bulv. No.25/1N Büyükçekmece/İstanbul (Marine Fırın Ve Etiler Marmaris Yanı )
Telefon : 0 212 863 89 80

Dilem Eczanesi - Büyükçekmece

Ulus Mah. Atatürk Cad. No.24/A Büyükçekmece/İstanbul (Sağlık Ocağı Karşısı )
Telefon : 0 212 861 06 22

Özge Eczanesi - Büyükçekmece

Atatürk Mah. Turgut Özal Bulv. No.40D Büyükçekmece/İstanbul ( Palmiye Meydanı'Nı Perlavista Avm'Ye Bağlayan Yol Üzerinde - Sağlık Ocağı Yanı)
Telefon : 0 212 823 52 55

Türkiye’nin En Doğru ve Kapsamlı Nöbetçi Eczane Bilgileri,

Nöbetçi eczane insanlara ne zaman lazım olacağını önceden kestirebilmemiz mümkün değildir. Hiç olmadık bir durumda ve zamanda nöbetçi eczaneye ihtiyacımız olabilir. Gece ansızın kendimiz aile bireylerimiz rahatsızlanabilir. Böyle durumlarda hemen devlet hastanesi veya özel hastane acil servisine müracaat ederiz. Hekim muayenesinden sonra elinize bir reçete tutuşturulur. Hemen telaşa kapılırız. Gecenin bu saatinde İstanbul da nöbetçi eczaneyi nereden bulacağım, deriz. Endişe etmenize gerek yok! nobetcieczanebul.com sitesi bir tık ötenizde, parmaklarınızın ucunda. İstanbul’un ister merkezinde ister her hangi bir ilçesinde olun nöbetçi eczane konusunda en doğru ve kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz. Nöbetçi Eczanelerin adres ve telefon bilgileri ile kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm istanbul ve ilçeleri eczanelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.