Büyükçekmece Nöbetçi Eczane

19 Temmuz 2024 Cuma - Nöbetçi Eczaneler

Büyükçekmece nöbetçi eczanelerin nöbetleri aşağıdaki gün ve saatlere göre 19 Temmuz 2024 Cuma günü başlar, 20 Temmuz 2024 Cumartesi günü sona erer.
    Büyükçekmece nöbetçi eczane bilgileri hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma) günleri genelde, akşamleyin saat 18.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 08.00'de sona erer.
    Hafta sonları (Cumartesi ve Pazar) günleri ise genellikle sabahleyin saat 08.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 08.00'de sona erer.

Botanik Eczanesi - Büyükçekmece

Ekinoba Mah. Mustafa Kemal Bulv. No.25/1N Büyükçekmece/İstanbul (Marine Fırın Ve Etiler Marmaris Yanı )
Telefon : 0 212 863 89 80

Gülden Eczanesi - Büyükçekmece

Atatürk Mah. Atatürk Cad. No.49C Büyükçekmece/İstanbul ( Büyükçekmece Devlet Hastanesi Eski Acil Karşısı (Albatros Sahil))
Telefon : 0 212 882 66 02

Selin Eczanesi - Büyükçekmece

Ulus Mah. Atatürk Cad. No.26/B Büyükçekmece/İstanbul (Tepecik Sağlık Ocağı Karşısı )
Telefon : 0 212 861 13 03

Türkiye’nin En Doğru ve Kapsamlı Nöbetçi Eczane Bilgileri,

Nöbetçi eczane insanlara ne zaman lazım olacağını önceden kestirebilmemiz mümkün değildir. Hiç olmadık bir durumda ve zamanda nöbetçi eczaneye ihtiyacımız olabilir. Gece ansızın kendimiz aile bireylerimiz rahatsızlanabilir. Böyle durumlarda hemen devlet hastanesi veya özel hastane acil servisine müracaat ederiz. Hekim muayenesinden sonra elinize bir reçete tutuşturulur. Hemen telaşa kapılırız. Gecenin bu saatinde İstanbul da nöbetçi eczaneyi nereden bulacağım, deriz. Endişe etmenize gerek yok! nobetcieczanebul.com sitesi bir tık ötenizde, parmaklarınızın ucunda. İstanbul’un ister merkezinde ister her hangi bir ilçesinde olun nöbetçi eczane konusunda en doğru ve kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz. Nöbetçi Eczanelerin adres ve telefon bilgileri ile kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm istanbul ve ilçeleri eczanelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.