Büyükçekmece Nöbetçi Eczane

20 şubat 2024 Salı - Nöbetçi Eczaneler

Büyükçekmece nöbetçi eczanelerin nöbetleri aşağıdaki gün ve saatlere göre 20 şubat 2024 Salı günü başlar, 21 şubat 2024 Çarşamba günü sona erer.
    Büyükçekmece nöbetçi eczane bilgileri hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma) günleri genelde, akşamleyin saat 18.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 08.00'de sona erer.
    Hafta sonları (Cumartesi ve Pazar) günleri ise genellikle sabahleyin saat 08.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 08.00'de sona erer.

Selin Eczanesi - Büyükçekmece

Ulus Mah. Atatürk Cad. No.26/B Büyükçekmece/İstanbul (Tepecik Sağlık Ocağı Karşısı )
Telefon : 0 212 861 13 03

Sentez Eczanesi - Büyükçekmece

Ekinoba Mah. Hürriyet Cad. No.B Blok No:70-1E Bağımsız Bölüm:6 Büyükçekmece/İstanbul ( Green Garden Sitesi Altı-Birlik Taksi Durağının 100M İlerisi)
Telefon : 0 212 679 06 19

Yüksel Eczanesi - Büyükçekmece

Fatih Mah. Fedakar Sok. No.5/A Büyükçekmece/İstanbul ( Özel Büyükçekmece Kolan Hastanesi Acil Girişi Yanı)
Telefon : 0 212 881 22 42

Türkiye’nin En Doğru ve Kapsamlı Nöbetçi Eczane Bilgileri,

Nöbetçi eczane insanlara ne zaman lazım olacağını önceden kestirebilmemiz mümkün değildir. Hiç olmadık bir durumda ve zamanda nöbetçi eczaneye ihtiyacımız olabilir. Gece ansızın kendimiz aile bireylerimiz rahatsızlanabilir. Böyle durumlarda hemen devlet hastanesi veya özel hastane acil servisine müracaat ederiz. Hekim muayenesinden sonra elinize bir reçete tutuşturulur. Hemen telaşa kapılırız. Gecenin bu saatinde İstanbul da nöbetçi eczaneyi nereden bulacağım, deriz. Endişe etmenize gerek yok! nobetcieczanebul.com sitesi bir tık ötenizde, parmaklarınızın ucunda. İstanbul’un ister merkezinde ister her hangi bir ilçesinde olun nöbetçi eczane konusunda en doğru ve kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz. Nöbetçi Eczanelerin adres ve telefon bilgileri ile kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm istanbul ve ilçeleri eczanelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.