Başakşehir Nöbetçi Eczane

20 şubat 2024 Salı - Nöbetçi Eczaneler

Başakşehir nöbetçi eczanelerin nöbetleri aşağıdaki gün ve saatlere göre 20 şubat 2024 Salı günü başlar, 21 şubat 2024 Çarşamba günü sona erer.
    Başakşehir nöbetçi eczane bilgileri hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma) günleri genelde, akşamleyin saat 18.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 08.00'de sona erer.
    Hafta sonları (Cumartesi ve Pazar) günleri ise genellikle sabahleyin saat 08.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 08.00'de sona erer.

Ağaoğlu My World Eczanesi - Başakşehir

Ziya Gökalp Mah. Karacaoğlan Sok. No.1/2M Başakşehir/İstanbul (Altınşehir Yolunda Maskoyu Geçince İlk Sağdan Ağaoğlu My World Europe Sitesi Çarşı İçi )
Telefon : 0 212 801 50 51

Funda Eczanesi - Başakşehir

Başakşehir Mah. Prof. Dr. Necmettin Erbakan Cad. No.Newista Life 5A-44 Başakşehir/İstanbul ( Birinci Etap Girişinde Mevlana Pide Yanı)
Telefon : 0 212 486 38 36

Medikule Eczanesi - Başakşehir

Başakşehir Mah. Olimpiyat Bulv. No.41 Başakşehir/İstanbul ( Medikule Sıra Dükkanlar G1 Blok No: 41 Çam Ve Sakura Hastanesinden Olimpiyat Stadına Giderken Yol Üzerinde Sağda Köşede)
Telefon : 0 212 777 00 12

Türkiye’nin En Doğru ve Kapsamlı Nöbetçi Eczane Bilgileri,

Nöbetçi eczane insanlara ne zaman lazım olacağını önceden kestirebilmemiz mümkün değildir. Hiç olmadık bir durumda ve zamanda nöbetçi eczaneye ihtiyacımız olabilir. Gece ansızın kendimiz aile bireylerimiz rahatsızlanabilir. Böyle durumlarda hemen devlet hastanesi veya özel hastane acil servisine müracaat ederiz. Hekim muayenesinden sonra elinize bir reçete tutuşturulur. Hemen telaşa kapılırız. Gecenin bu saatinde İstanbul da nöbetçi eczaneyi nereden bulacağım, deriz. Endişe etmenize gerek yok! nobetcieczanebul.com sitesi bir tık ötenizde, parmaklarınızın ucunda. İstanbul’un ister merkezinde ister her hangi bir ilçesinde olun nöbetçi eczane konusunda en doğru ve kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz. Nöbetçi Eczanelerin adres ve telefon bilgileri ile kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm istanbul ve ilçeleri eczanelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.