Başakşehir Nöbetçi Eczane

29 Ocak 2023 Pazar - Nöbetçi Eczaneler

Başakşehir nöbetçi eczanelerin nöbetleri aşağıdaki gün ve saatlere göre 29 Ocak 2023 Pazar günü başlar, 30 Ocak 2023 Pazartesi günü sona erer.
    Başakşehir nöbetçi eczane bilgileri hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma) günleri genelde, akşamleyin saat 18.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 08.00'de sona erer.
    Hafta sonları (Cumartesi ve Pazar) günleri ise genellikle sabahleyin saat 08.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 08.00'de sona erer.

Çağrı Yancar Eczanesi - Başakşehir

Başak Mah. Yunus Emre Cad. No.18/1-O Başakşehir/İstanbul ( Devlet Hastanesi Yanı, Sular Vadisinin Karşısı, Fatih Terim Stadyumu'Nun Altı)
Telefon : 0 212 488 27 74

Papatya Eczanesi - Başakşehir

Kayabaşı Mah. Gökçeada Cad. No.8HA Başakşehir/İstanbul (Kayaşehir 24. Bölge Çarşı İçinde )
Telefon : 0 212 812 13 14

Şelale Eczanesi - Başakşehir

Bahçeşehir 2. Kısım Mah. Şelale Cad. No.15U Başakşehir/İstanbul
Telefon : 0 212 669 09 11

Türkiye’nin En Doğru ve Kapsamlı Nöbetçi Eczane Bilgileri,

Nöbetçi eczane insanlara ne zaman lazım olacağını önceden kestirebilmemiz mümkün değildir. Hiç olmadık bir durumda ve zamanda nöbetçi eczaneye ihtiyacımız olabilir. Gece ansızın kendimiz aile bireylerimiz rahatsızlanabilir. Böyle durumlarda hemen devlet hastanesi veya özel hastane acil servisine müracaat ederiz. Hekim muayenesinden sonra elinize bir reçete tutuşturulur. Hemen telaşa kapılırız. Gecenin bu saatinde İstanbul da nöbetçi eczaneyi nereden bulacağım, deriz. Endişe etmenize gerek yok! nobetcieczanebul.com sitesi bir tık ötenizde, parmaklarınızın ucunda. İstanbul’un ister merkezinde ister her hangi bir ilçesinde olun nöbetçi eczane konusunda en doğru ve kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz. Nöbetçi Eczanelerin adres ve telefon bilgileri ile kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm istanbul ve ilçeleri eczanelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.