Başakşehir Nöbetçi Eczane

19 Temmuz 2024 Cuma - Nöbetçi Eczaneler

Başakşehir nöbetçi eczanelerin nöbetleri aşağıdaki gün ve saatlere göre 19 Temmuz 2024 Cuma günü başlar, 20 Temmuz 2024 Cumartesi günü sona erer.
    Başakşehir nöbetçi eczane bilgileri hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma) günleri genelde, akşamleyin saat 18.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 08.00'de sona erer.
    Hafta sonları (Cumartesi ve Pazar) günleri ise genellikle sabahleyin saat 08.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 08.00'de sona erer.

Ayşegül Eczanesi - Başakşehir

Güvercintepe Mah. Orhangazi Cad. No.4 Başakşehir/İstanbul (Küçükçekmece Anadolu Ticaret Meslek Lisesi Karşısı,Güvercintepe Polis Karakolu Arkası )
Telefon : 0 212 687 78 68

Bilgin Eczanesi - Başakşehir

Bahçeşehir 2. Kısım Mah. Şehit Polis Gaffar Okkan Cad. No.13A Başakşehir/İstanbul (Süleyman Demirel İlköğretim Okulu Karşısı-Bahçeşehir Semt Polikliniği Yanı-Kılıç Balık Market Altı )
Telefon : 0 531 239 69 34

Mavera Başakşehir Eczanesi - Başakşehir

Başakşehir Mah. Mehmet Akif Ersoy Cad. No.Mavera Başakşehir Sitesi C Blok Dükkan 6, No: 18/B Başakşehir/İstanbul ( Olimpa Avm Yolu Üzeri, Diş Hastanesi Ve İlçe Sağlık Müdürlüğü Yanı)
Telefon : 0 212 445 22 32

Medikule Eczanesi - Başakşehir

Başakşehir Mah. Olimpiyat Bulv. No.41 Başakşehir/İstanbul ( Medikule Sıra Dükkanlar G1 Blok No: 41 Çam Ve Sakura Hastanesinden Olimpiyat Stadına Giderken Yol Üzerinde Sağda Köşede)
Telefon : 0 212 777 00 12

Türkiye’nin En Doğru ve Kapsamlı Nöbetçi Eczane Bilgileri,

Nöbetçi eczane insanlara ne zaman lazım olacağını önceden kestirebilmemiz mümkün değildir. Hiç olmadık bir durumda ve zamanda nöbetçi eczaneye ihtiyacımız olabilir. Gece ansızın kendimiz aile bireylerimiz rahatsızlanabilir. Böyle durumlarda hemen devlet hastanesi veya özel hastane acil servisine müracaat ederiz. Hekim muayenesinden sonra elinize bir reçete tutuşturulur. Hemen telaşa kapılırız. Gecenin bu saatinde İstanbul da nöbetçi eczaneyi nereden bulacağım, deriz. Endişe etmenize gerek yok! nobetcieczanebul.com sitesi bir tık ötenizde, parmaklarınızın ucunda. İstanbul’un ister merkezinde ister her hangi bir ilçesinde olun nöbetçi eczane konusunda en doğru ve kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz. Nöbetçi Eczanelerin adres ve telefon bilgileri ile kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm istanbul ve ilçeleri eczanelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.