Bakırköy Nöbetçi Eczane

6 Haziran 2023 Salı - Nöbetçi Eczaneler

Bakırköy nöbetçi eczanelerin nöbetleri aşağıdaki gün ve saatlere göre 6 Haziran 2023 Salı günü başlar, 7 Haziran 2023 Çarşamba günü sona erer.
    Bakırköy nöbetçi eczane bilgileri hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma) günleri genelde, akşamleyin saat 18.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 08.00'de sona erer.
    Hafta sonları (Cumartesi ve Pazar) günleri ise genellikle sabahleyin saat 08.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 08.00'de sona erer.

Anıl Eczanesi - Bakırköy

Zeytinlik Mah. Cumhuriyetçi Sok. No.17A Bakırköy/İstanbul (Bakırköy Marmaray Durağı Çıkışı, Askerlik Şubesi Sokağı, Migros Karşısı )
Telefon : 0 212 561 21 38

Buket Eczanesi - Bakırköy

Kartaltepe Mah. Terakki Cad. No.51A Bakırköy/İstanbul
Telefon : 0 212 542 42 39

Emine Eczanesi - Bakırköy

Yeşilköy Mah. İstasyon Cad. No.65 Bakırköy/İstanbul (Turizm Taksi Karşısı, Eski Şevketiye Mahallesi, Yeni Migros Ve Starbucks Karşı )
Telefon : 0 212 662 53 67

Hijenya Eczanesi - Bakırköy

Şenlikköy Mah. Yeşilköy Cad. No.Flyinn Alışveriş Merkezi, 48 Bakırköy/İstanbul (Flyinn Alışveriş Merkezi Açık Otopark Katı )
Telefon : 0 212 574 30 82

Türkiye’nin En Doğru ve Kapsamlı Nöbetçi Eczane Bilgileri,

Nöbetçi eczane insanlara ne zaman lazım olacağını önceden kestirebilmemiz mümkün değildir. Hiç olmadık bir durumda ve zamanda nöbetçi eczaneye ihtiyacımız olabilir. Gece ansızın kendimiz aile bireylerimiz rahatsızlanabilir. Böyle durumlarda hemen devlet hastanesi veya özel hastane acil servisine müracaat ederiz. Hekim muayenesinden sonra elinize bir reçete tutuşturulur. Hemen telaşa kapılırız. Gecenin bu saatinde İstanbul da nöbetçi eczaneyi nereden bulacağım, deriz. Endişe etmenize gerek yok! nobetcieczanebul.com sitesi bir tık ötenizde, parmaklarınızın ucunda. İstanbul’un ister merkezinde ister her hangi bir ilçesinde olun nöbetçi eczane konusunda en doğru ve kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz. Nöbetçi Eczanelerin adres ve telefon bilgileri ile kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm istanbul ve ilçeleri eczanelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.