Bayrampaşa Nöbetçi Eczane

4 Haziran 2023 Pazar - Nöbetçi Eczaneler

Bayrampaşa nöbetçi eczanelerin nöbetleri aşağıdaki gün ve saatlere göre 4 Haziran 2023 Pazar günü başlar, 5 Haziran 2023 Pazartesi günü sona erer.
    Bayrampaşa nöbetçi eczane bilgileri hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma) günleri genelde, akşamleyin saat 18.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 08.00'de sona erer.
    Hafta sonları (Cumartesi ve Pazar) günleri ise genellikle sabahleyin saat 08.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 08.00'de sona erer.

Burak Eczanesi - Bayrampaşa

Yenidoğan Mah. Çakmak Sok. No.64/A-B Bayrampaşa/İstanbul ( Ahmet Haşim İlkokulu Üst Sokağı)
Telefon : 0 212 674 05 85

Emre Eczanesi - Bayrampaşa

Muratpaşa Mah. Tuna Cad. No.84A Bayrampaşa/İstanbul (Eski Bayrampaşa Cezaevi Karşısı )
Telefon : 0 212 564 64 56

Tülay Eczanesi - Bayrampaşa

Yıldırım Mah. Ali Fuat Başgil Cad. No.119/B Bayrampaşa/İstanbul (Baypark Hospital Karşısı )
Telefon : 0 212 563 68 05

Türkiye’nin En Doğru ve Kapsamlı Nöbetçi Eczane Bilgileri,

Nöbetçi eczane insanlara ne zaman lazım olacağını önceden kestirebilmemiz mümkün değildir. Hiç olmadık bir durumda ve zamanda nöbetçi eczaneye ihtiyacımız olabilir. Gece ansızın kendimiz aile bireylerimiz rahatsızlanabilir. Böyle durumlarda hemen devlet hastanesi veya özel hastane acil servisine müracaat ederiz. Hekim muayenesinden sonra elinize bir reçete tutuşturulur. Hemen telaşa kapılırız. Gecenin bu saatinde İstanbul da nöbetçi eczaneyi nereden bulacağım, deriz. Endişe etmenize gerek yok! nobetcieczanebul.com sitesi bir tık ötenizde, parmaklarınızın ucunda. İstanbul’un ister merkezinde ister her hangi bir ilçesinde olun nöbetçi eczane konusunda en doğru ve kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz. Nöbetçi Eczanelerin adres ve telefon bilgileri ile kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm istanbul ve ilçeleri eczanelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.