Eyüp Nöbetçi Eczane

20 şubat 2024 Salı - Nöbetçi Eczaneler

Eyüp nöbetçi eczanelerin nöbetleri aşağıdaki gün ve saatlere göre 20 şubat 2024 Salı günü başlar, 21 şubat 2024 Çarşamba günü sona erer.
    Eyüp nöbetçi eczane bilgileri hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma) günleri genelde, akşamleyin saat 18.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 08.00'de sona erer.
    Hafta sonları (Cumartesi ve Pazar) günleri ise genellikle sabahleyin saat 08.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 08.00'de sona erer.

Müge Eczanesi - Eyüp

İslambey Mah. Halitpaşa Cad. No.22/1 Eyüp/İstanbul ( Hükümet Konağı Karşısı - Eskiler Döner Sokağı)
Telefon : 0 212 418 10 01

Ocak Eczanesi - Eyüp

Karadolap Mah. Saya Yolu Cad. No.Sevinç Evleri A Blok No:1/1-A Eyüp/İstanbul (Saya Uşu Üzerinden Bulunan Dominos Pizza'Nın Aşağısındaki Alibeyköy Yapı Kredi Banka Şubesi Yan Tarafı )
Telefon : 0 212 627 25 11

Sedef Eczanesi - Eyüp

Göktürk Merkez Mah. Belediye Cad. No.18/A Eyüp/İstanbul (Acıbadem Göktürk Polklınığı Yakını )
Telefon : 0 212 322 59 22

Türkiye’nin En Doğru ve Kapsamlı Nöbetçi Eczane Bilgileri,

Nöbetçi eczane insanlara ne zaman lazım olacağını önceden kestirebilmemiz mümkün değildir. Hiç olmadık bir durumda ve zamanda nöbetçi eczaneye ihtiyacımız olabilir. Gece ansızın kendimiz aile bireylerimiz rahatsızlanabilir. Böyle durumlarda hemen devlet hastanesi veya özel hastane acil servisine müracaat ederiz. Hekim muayenesinden sonra elinize bir reçete tutuşturulur. Hemen telaşa kapılırız. Gecenin bu saatinde İstanbul da nöbetçi eczaneyi nereden bulacağım, deriz. Endişe etmenize gerek yok! nobetcieczanebul.com sitesi bir tık ötenizde, parmaklarınızın ucunda. İstanbul’un ister merkezinde ister her hangi bir ilçesinde olun nöbetçi eczane konusunda en doğru ve kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz. Nöbetçi Eczanelerin adres ve telefon bilgileri ile kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm istanbul ve ilçeleri eczanelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.