Eyüp Nöbetçi Eczane

29 Ocak 2023 Pazar - Nöbetçi Eczaneler

Eyüp nöbetçi eczanelerin nöbetleri aşağıdaki gün ve saatlere göre 29 Ocak 2023 Pazar günü başlar, 30 Ocak 2023 Pazartesi günü sona erer.
    Eyüp nöbetçi eczane bilgileri hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma) günleri genelde, akşamleyin saat 18.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 08.00'de sona erer.
    Hafta sonları (Cumartesi ve Pazar) günleri ise genellikle sabahleyin saat 08.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 08.00'de sona erer.

Başar Eczanesi - Eyüp

İslambey Mah. Bülbüldere Cad. No.1A Eyüp/İstanbul
Telefon : 0 212 545 95 94

Biricik Eczanesi - Eyüp

Esentepe Mah. Silahtarağa Cad. No.193A Eyüp/İstanbul (Bezmialem Eyüp Semt Polikliniği Yanı )
Telefon : 0 212 626 36 37

Yağmur Eczanesi - Eyüp

Göktürk Merkez Mah. İstanbul Cad. No.56/E Eyüp/İstanbul (Yalınevler Altı, İstanbul İstanbul Evleri Karışısı )
Telefon : 0 212 322 00 23

Türkiye’nin En Doğru ve Kapsamlı Nöbetçi Eczane Bilgileri,

Nöbetçi eczane insanlara ne zaman lazım olacağını önceden kestirebilmemiz mümkün değildir. Hiç olmadık bir durumda ve zamanda nöbetçi eczaneye ihtiyacımız olabilir. Gece ansızın kendimiz aile bireylerimiz rahatsızlanabilir. Böyle durumlarda hemen devlet hastanesi veya özel hastane acil servisine müracaat ederiz. Hekim muayenesinden sonra elinize bir reçete tutuşturulur. Hemen telaşa kapılırız. Gecenin bu saatinde İstanbul da nöbetçi eczaneyi nereden bulacağım, deriz. Endişe etmenize gerek yok! nobetcieczanebul.com sitesi bir tık ötenizde, parmaklarınızın ucunda. İstanbul’un ister merkezinde ister her hangi bir ilçesinde olun nöbetçi eczane konusunda en doğru ve kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz. Nöbetçi Eczanelerin adres ve telefon bilgileri ile kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm istanbul ve ilçeleri eczanelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.