Fatih Nöbetçi Eczane

20 şubat 2024 Salı - Nöbetçi Eczaneler

Fatih nöbetçi eczanelerin nöbetleri aşağıdaki gün ve saatlere göre 20 şubat 2024 Salı günü başlar, 21 şubat 2024 Çarşamba günü sona erer.
    Fatih nöbetçi eczane bilgileri hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma) günleri genelde, akşamleyin saat 18.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 08.00'de sona erer.
    Hafta sonları (Cumartesi ve Pazar) günleri ise genellikle sabahleyin saat 08.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 08.00'de sona erer.

Altınkum Eczanesi - Fatih

Cerrahpaşa Mah. Gümrükçü Sok. No.2/A Fatih/İstanbul (Samatya Hastanesi Acil Uşu Başında, Cerrahpaşa Hastanesi Temel Tıp Bilimleri Ve Cerraphaşa Kütüphanesinin Karşısında. )
Telefon : 0 212 585 25 15

Duyar Eczanesi - Fatih

Molla Gürani Mah. Sefai Efendi Sok. No.1/A Fatih/İstanbul ( Millet Caddesi, Haseki Tramvay Durağı İle Yusufpaşa Tramvay Durağı'Nın Ortasında Erkuş Otel Ve Princess Otel'İn Arasındaki Sokakta. )
Telefon : 0 212 532 92 39

Fatih Eczanesi - Fatih

İskenderpaşa Mah. Macar Kardeşler Cad. No.45/A Fatih/İstanbul (Fatih İş Bankası Bina Sırasında Turkcell Bayii Yanı Kıztaşı Köşesi )
Telefon : 0 212 631 42 50

Sirkeci Gar Eczanesi - Fatih

Hocapaşa Mah. Muradiye Cad. No.6/A Fatih/İstanbul
Telefon : 0 212 526 64 29

Türkiye’nin En Doğru ve Kapsamlı Nöbetçi Eczane Bilgileri,

Nöbetçi eczane insanlara ne zaman lazım olacağını önceden kestirebilmemiz mümkün değildir. Hiç olmadık bir durumda ve zamanda nöbetçi eczaneye ihtiyacımız olabilir. Gece ansızın kendimiz aile bireylerimiz rahatsızlanabilir. Böyle durumlarda hemen devlet hastanesi veya özel hastane acil servisine müracaat ederiz. Hekim muayenesinden sonra elinize bir reçete tutuşturulur. Hemen telaşa kapılırız. Gecenin bu saatinde İstanbul da nöbetçi eczaneyi nereden bulacağım, deriz. Endişe etmenize gerek yok! nobetcieczanebul.com sitesi bir tık ötenizde, parmaklarınızın ucunda. İstanbul’un ister merkezinde ister her hangi bir ilçesinde olun nöbetçi eczane konusunda en doğru ve kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz. Nöbetçi Eczanelerin adres ve telefon bilgileri ile kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm istanbul ve ilçeleri eczanelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.