Fatih Nöbetçi Eczane

5 Ekim 2022 Çarşamba - Nöbetçi Eczaneler

Fatih nöbetçi eczanelerin nöbetleri aşağıdaki gün ve saatlere göre 5 Ekim 2022 Çarşamba günü başlar, 6 Ekim 2022 Perşembe günü sona erer.
    Fatih nöbetçi eczane bilgileri hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma) günleri genelde, akşamleyin saat 18.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 08.00'de sona erer.
    Hafta sonları (Cumartesi ve Pazar) günleri ise genellikle sabahleyin saat 08.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 08.00'de sona erer.

Fatih Eczanesi - Fatih  Kıztaşı
İskenderpaşa Mah. Macar Kardeşler Cad. No.45/A Fatih/İstanbul  (Fatih İş Bankası Bina Sırasında Turkcell Bayii Yanı Kıztaşı Köşesi )Harita
Tel : 0 212 631 42 50  Ara  
Haseki Eczanesi - Fatih  Çapa/Cerrahpaşa/Kocamustafapaşa/Şehremini/Aksaray/Yedikule/Topkapı
Haseki Sultan Mah. Dr. Adnan Adıvar Cad. No.20/C Fatih/İstanbul  ( Haseki Hastanesinin Giriş Kapısının Karşısında)Harita
Tel : 0 212 633 28 93  Ara  
Pınar Ünsoy Eczanesi - Fatih  Eminönü
Hocapaşa Mah. Ankara Cad. No.32-C Fatih/İstanbul  (Sirkeci'Deki Küçük Nimet Abla Milli Piyango Gişesi Yanı )Harita
Tel : 0 212 526 55 56  Ara  
Sağlık Eczanesi - Fatih  Kocamustafapaşa
Kocamustafapaşa Mah. Koca Mustafapaşa Cad. No.61/A Fatih/İstanbul  (Dominos Pizza Karşısı-Eski Adli Tıp Yanı )Harita
Tel : 0 212 588 66 55  Ara  

Türkiye’nin En Doğru ve Kapsamlı Nöbetçi Eczane Bilgileri,

Nöbetçi eczane insanlara ne zaman lazım olacağını önceden kestirebilmemiz mümkün değildir. Hiç olmadık bir durumda ve zamanda nöbetçi eczaneye ihtiyacımız olabilir. Gece ansızın kendimiz aile bireylerimiz rahatsızlanabilir. Böyle durumlarda hemen devlet hastanesi veya özel hastane acil servisine müracaat ederiz. Hekim muayenesinden sonra elinize bir reçete tutuşturulur. Hemen telaşa kapılırız. Gecenin bu saatinde İstanbul da nöbetçi eczaneyi nereden bulacağım, deriz. Endişe etmenize gerek yok! nobetcieczanebul.com sitesi bir tık ötenizde, parmaklarınızın ucunda. İstanbul’un ister merkezinde ister her hangi bir ilçesinde olun nöbetçi eczane konusunda en doğru ve kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz. Nöbetçi Eczanelerin adres ve telefon bilgileri ile kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm istanbul ve ilçeleri eczanelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.