Güngören Nöbetçi Eczane

29 Ocak 2023 Pazar - Nöbetçi Eczaneler

Güngören nöbetçi eczanelerin nöbetleri aşağıdaki gün ve saatlere göre 29 Ocak 2023 Pazar günü başlar, 30 Ocak 2023 Pazartesi günü sona erer.
    Güngören nöbetçi eczane bilgileri hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma) günleri genelde, akşamleyin saat 18.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 08.00'de sona erer.
    Hafta sonları (Cumartesi ve Pazar) günleri ise genellikle sabahleyin saat 08.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 08.00'de sona erer.

Gül Eczanesi - Güngören

Abdurrahman Nafiz Gürman Mah. Kınalıtepe Sok. No.21 Güngören/İstanbul (A. Nafiz Gürman Mahalle Muhtarlığı Karşısı )
Telefon : 0 212 504 54 86

Helis Eczanesi - Güngören

Mareşal Çakmak Mah. Soğanlı Cad. No.14A Güngören/İstanbul
Telefon : 0 212 416 31 64

Ömer Fatih Eczanesi - Güngören

Güneştepe Mah. Bağlar Cad. No.25/3 Güngören/İstanbul ( Mezarlık Giriş Kapısı Karşısı,Gevher Nesibe Asm Yanı)
Telefon : 0 212 462 94 71

Türkiye’nin En Doğru ve Kapsamlı Nöbetçi Eczane Bilgileri,

Nöbetçi eczane insanlara ne zaman lazım olacağını önceden kestirebilmemiz mümkün değildir. Hiç olmadık bir durumda ve zamanda nöbetçi eczaneye ihtiyacımız olabilir. Gece ansızın kendimiz aile bireylerimiz rahatsızlanabilir. Böyle durumlarda hemen devlet hastanesi veya özel hastane acil servisine müracaat ederiz. Hekim muayenesinden sonra elinize bir reçete tutuşturulur. Hemen telaşa kapılırız. Gecenin bu saatinde İstanbul da nöbetçi eczaneyi nereden bulacağım, deriz. Endişe etmenize gerek yok! nobetcieczanebul.com sitesi bir tık ötenizde, parmaklarınızın ucunda. İstanbul’un ister merkezinde ister her hangi bir ilçesinde olun nöbetçi eczane konusunda en doğru ve kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz. Nöbetçi Eczanelerin adres ve telefon bilgileri ile kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm istanbul ve ilçeleri eczanelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.