Gaziosmanpaşa Nöbetçi Eczane

4 Haziran 2023 Pazar - Nöbetçi Eczaneler

Gaziosmanpaşa nöbetçi eczanelerin nöbetleri aşağıdaki gün ve saatlere göre 4 Haziran 2023 Pazar günü başlar, 5 Haziran 2023 Pazartesi günü sona erer.
    Gaziosmanpaşa nöbetçi eczane bilgileri hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma) günleri genelde, akşamleyin saat 18.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 08.00'de sona erer.
    Hafta sonları (Cumartesi ve Pazar) günleri ise genellikle sabahleyin saat 08.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 08.00'de sona erer.

Eren Şen Eczanesi - Gaziosmanpaşa

Merkez Mah. Çukurçeşme Cad. No.58/E Gaziosmanpaşa/İstanbul ( Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi Ve Medical Park Hastanesi Karşısı )
Telefon : 0 212 417 33 11

Mimar Sinan Eczanesi - Gaziosmanpaşa

Barbaros Hayrettinpaşa Mah. 1082. Sok. No.3/A Gaziosmanpaşa/İstanbul ( Taşköprü Tramvay Durağı, İsmek Karşısı, Eski Nikah Salonu Sokağı)
Telefon : 0 212 537 88 97

Saygın Eczanesi - Gaziosmanpaşa

Yeni Mah. Cebeci Cad. No.56D Gaziosmanpaşa/İstanbul (Küçükköy Aziz Plaza İle Saglık Ocağı Arası Beşyol Alt Geçidinin Üzeri )
Telefon : 0 212 535 18 50

Türkiye’nin En Doğru ve Kapsamlı Nöbetçi Eczane Bilgileri,

Nöbetçi eczane insanlara ne zaman lazım olacağını önceden kestirebilmemiz mümkün değildir. Hiç olmadık bir durumda ve zamanda nöbetçi eczaneye ihtiyacımız olabilir. Gece ansızın kendimiz aile bireylerimiz rahatsızlanabilir. Böyle durumlarda hemen devlet hastanesi veya özel hastane acil servisine müracaat ederiz. Hekim muayenesinden sonra elinize bir reçete tutuşturulur. Hemen telaşa kapılırız. Gecenin bu saatinde İstanbul da nöbetçi eczaneyi nereden bulacağım, deriz. Endişe etmenize gerek yok! nobetcieczanebul.com sitesi bir tık ötenizde, parmaklarınızın ucunda. İstanbul’un ister merkezinde ister her hangi bir ilçesinde olun nöbetçi eczane konusunda en doğru ve kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz. Nöbetçi Eczanelerin adres ve telefon bilgileri ile kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm istanbul ve ilçeleri eczanelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.