Kağıthane Nöbetçi Eczane

6 Haziran 2023 Salı - Nöbetçi Eczaneler

Kağıthane nöbetçi eczanelerin nöbetleri aşağıdaki gün ve saatlere göre 6 Haziran 2023 Salı günü başlar, 7 Haziran 2023 Çarşamba günü sona erer.
    Kağıthane nöbetçi eczane bilgileri hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma) günleri genelde, akşamleyin saat 18.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 08.00'de sona erer.
    Hafta sonları (Cumartesi ve Pazar) günleri ise genellikle sabahleyin saat 08.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 08.00'de sona erer.

Gökçe Eczanesi - Kağıthane

Sultan Selim Mah. Şahinler Cad. No.10 Kağıthane/İstanbul ( Hastane Karşısı)
Telefon : 0 212 282 37 89

İrem Eczanesi - Kağıthane

Ortabayır Mah. Mescit Sok. No.21/B Kağıthane/İstanbul (Zafer İlköğretim Okulu Karşısı )
Telefon : 0 212 280 29 05

Kağıthane Merkez Eczanesi - Kağıthane

Kağıthane Merkez Mah. Çobançeşme Cad. No.13B Kağıthane/İstanbul ( Şelale Evleri Derindere Hastanesi Karşısı)
Telefon : 0 212 295 95 40

Türkiye’nin En Doğru ve Kapsamlı Nöbetçi Eczane Bilgileri,

Nöbetçi eczane insanlara ne zaman lazım olacağını önceden kestirebilmemiz mümkün değildir. Hiç olmadık bir durumda ve zamanda nöbetçi eczaneye ihtiyacımız olabilir. Gece ansızın kendimiz aile bireylerimiz rahatsızlanabilir. Böyle durumlarda hemen devlet hastanesi veya özel hastane acil servisine müracaat ederiz. Hekim muayenesinden sonra elinize bir reçete tutuşturulur. Hemen telaşa kapılırız. Gecenin bu saatinde İstanbul da nöbetçi eczaneyi nereden bulacağım, deriz. Endişe etmenize gerek yok! nobetcieczanebul.com sitesi bir tık ötenizde, parmaklarınızın ucunda. İstanbul’un ister merkezinde ister her hangi bir ilçesinde olun nöbetçi eczane konusunda en doğru ve kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz. Nöbetçi Eczanelerin adres ve telefon bilgileri ile kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm istanbul ve ilçeleri eczanelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.