Kağıthane Nöbetçi Eczane

14 Temmuz 2024 Pazar - Nöbetçi Eczaneler

Kağıthane nöbetçi eczanelerin nöbetleri aşağıdaki gün ve saatlere göre 14 Temmuz 2024 Pazar günü başlar, 15 Temmuz 2024 Pazartesi günü sona erer.
    Kağıthane nöbetçi eczane bilgileri hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma) günleri genelde, akşamleyin saat 18.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 08.00'de sona erer.
    Hafta sonları (Cumartesi ve Pazar) günleri ise genellikle sabahleyin saat 08.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 08.00'de sona erer.

Gündem Eczanesi - Kağıthane

Hürriyet Mah. Dr. Cemil Bengü Cad. No.2A Kağıthane/İstanbul ( Çağlayan Adalet Sarayı Ana Kapısı Karşısı , 57. Noterin Altı)
Telefon : 0 212 231 65 05

İstanbul Eczanesi - Kağıthane

Çeliktepe Mah. İsmet İnönü Cad. No.32/B Kağıthane/İstanbul (Çeliktepe Polis Karakolu Yanı )
Telefon : 0 212 269 62 97

Onur Şifa Eczanesi - Kağıthane

Ortabayır Mah. Oto Çıkmazı Sok. No.13A Kağıthane/İstanbul (Özel Levent Hastanesinin Yanında )
Telefon : 0 212 294 99 68

Türkiye’nin En Doğru ve Kapsamlı Nöbetçi Eczane Bilgileri,

Nöbetçi eczane insanlara ne zaman lazım olacağını önceden kestirebilmemiz mümkün değildir. Hiç olmadık bir durumda ve zamanda nöbetçi eczaneye ihtiyacımız olabilir. Gece ansızın kendimiz aile bireylerimiz rahatsızlanabilir. Böyle durumlarda hemen devlet hastanesi veya özel hastane acil servisine müracaat ederiz. Hekim muayenesinden sonra elinize bir reçete tutuşturulur. Hemen telaşa kapılırız. Gecenin bu saatinde İstanbul da nöbetçi eczaneyi nereden bulacağım, deriz. Endişe etmenize gerek yok! nobetcieczanebul.com sitesi bir tık ötenizde, parmaklarınızın ucunda. İstanbul’un ister merkezinde ister her hangi bir ilçesinde olun nöbetçi eczane konusunda en doğru ve kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz. Nöbetçi Eczanelerin adres ve telefon bilgileri ile kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm istanbul ve ilçeleri eczanelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.