Kartal Nöbetçi Eczane

29 Ocak 2023 Pazar - Nöbetçi Eczaneler

Kartal nöbetçi eczanelerin nöbetleri aşağıdaki gün ve saatlere göre 29 Ocak 2023 Pazar günü başlar, 30 Ocak 2023 Pazartesi günü sona erer.
    Kartal nöbetçi eczane bilgileri hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma) günleri genelde, akşamleyin saat 18.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 08.00'de sona erer.
    Hafta sonları (Cumartesi ve Pazar) günleri ise genellikle sabahleyin saat 08.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 08.00'de sona erer.

Can Eczanesi - Kartal

Hürriyet Mah. Abdi İpekçi Cad. No.25-A Kartal/İstanbul (Titizoğlu Restoran Yanı )
Telefon : 0 216 377 13 31

Pelin Doğan Eczanesi - Kartal

Cevizli Mah. Köroğlu Cad. No.3/A Kartal/İstanbul (Afraze Konutları Altında, Cevizli Anadolu İmam Hatip Lisesi Karşısı )
Telefon : 0 534 784 79 94

Soğanlık Eczanesi - Kartal

Orta Mah. Vezirköprü Cad. No.7 Kartal/İstanbul (Kadıköy İstikametine Doğru Kartal Bölge Trafik Müdürlüğünü Geçince Üst Geçitin Olduğu Yerden E-5 Yan Yola Girip İlk Sağ (Vezirköprü Caddesine) Girilecek )
Telefon : 0 216 309 89 20

Zeynepnur Eczanesi - Kartal

Petroliş Mah. Tecerdağı Cad. No.5/B Kartal/İstanbul
Telefon : 0 216 306 27 25

Türkiye’nin En Doğru ve Kapsamlı Nöbetçi Eczane Bilgileri,

Nöbetçi eczane insanlara ne zaman lazım olacağını önceden kestirebilmemiz mümkün değildir. Hiç olmadık bir durumda ve zamanda nöbetçi eczaneye ihtiyacımız olabilir. Gece ansızın kendimiz aile bireylerimiz rahatsızlanabilir. Böyle durumlarda hemen devlet hastanesi veya özel hastane acil servisine müracaat ederiz. Hekim muayenesinden sonra elinize bir reçete tutuşturulur. Hemen telaşa kapılırız. Gecenin bu saatinde İstanbul da nöbetçi eczaneyi nereden bulacağım, deriz. Endişe etmenize gerek yok! nobetcieczanebul.com sitesi bir tık ötenizde, parmaklarınızın ucunda. İstanbul’un ister merkezinde ister her hangi bir ilçesinde olun nöbetçi eczane konusunda en doğru ve kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz. Nöbetçi Eczanelerin adres ve telefon bilgileri ile kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm istanbul ve ilçeleri eczanelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.