Pendik Nöbetçi Eczane

5 Ekim 2022 Çarşamba - Nöbetçi Eczaneler

Pendik nöbetçi eczanelerin nöbetleri aşağıdaki gün ve saatlere göre 5 Ekim 2022 Çarşamba günü başlar, 6 Ekim 2022 Perşembe günü sona erer.
    Pendik nöbetçi eczane bilgileri hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma) günleri genelde, akşamleyin saat 18.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 08.00'de sona erer.
    Hafta sonları (Cumartesi ve Pazar) günleri ise genellikle sabahleyin saat 08.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 08.00'de sona erer.

Atlantis Eczanesi - Pendik  Kurtköy
Yenişehir Mah. Osmanlı Bulv. No.7/57 Pendik/İstanbul  (Atlantis Alışverişmerkezinde İşbankası Yanı.Sabiha Gökçen Havalimanı Kavşağında )Harita
Tel : 0 216 685 10 08  Ara  
Batı Eczanesi - Pendik  Merkez
Batı Mah. Gezi Boyu Cad. No.71A Pendik/İstanbul  (Ömer Hekim Asm Yanı-Gülistan Sofrası İle Pencere Arası- )Harita
Tel : 0 216 484 66 25  Ara  
Melik Eczanesi - Pendik  Üst Kaynarca
Esenler Mah. Rıfat Ilgaz Cad. No.128A Pendik/İstanbul  (Çiğdem Asm Karşısı )Harita
Tel : 0 216 397 55 59  Ara  
Nur Eczanesi - Pendik  Esenyalı
Fatih Mah. İmamı Azam Cad. No.27/B Pendik/İstanbul  (Esenyalı Polis Karakolu Karşısı )Harita
Tel : 0 216 392 03 09  Ara  

Türkiye’nin En Doğru ve Kapsamlı Nöbetçi Eczane Bilgileri,

Nöbetçi eczane insanlara ne zaman lazım olacağını önceden kestirebilmemiz mümkün değildir. Hiç olmadık bir durumda ve zamanda nöbetçi eczaneye ihtiyacımız olabilir. Gece ansızın kendimiz aile bireylerimiz rahatsızlanabilir. Böyle durumlarda hemen devlet hastanesi veya özel hastane acil servisine müracaat ederiz. Hekim muayenesinden sonra elinize bir reçete tutuşturulur. Hemen telaşa kapılırız. Gecenin bu saatinde İstanbul da nöbetçi eczaneyi nereden bulacağım, deriz. Endişe etmenize gerek yok! nobetcieczanebul.com sitesi bir tık ötenizde, parmaklarınızın ucunda. İstanbul’un ister merkezinde ister her hangi bir ilçesinde olun nöbetçi eczane konusunda en doğru ve kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz. Nöbetçi Eczanelerin adres ve telefon bilgileri ile kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm istanbul ve ilçeleri eczanelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.