Sancaktepe Nöbetçi Eczane

4 Haziran 2023 Pazar - Nöbetçi Eczaneler

Sancaktepe nöbetçi eczanelerin nöbetleri aşağıdaki gün ve saatlere göre 4 Haziran 2023 Pazar günü başlar, 5 Haziran 2023 Pazartesi günü sona erer.
    Sancaktepe nöbetçi eczane bilgileri hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma) günleri genelde, akşamleyin saat 18.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 08.00'de sona erer.
    Hafta sonları (Cumartesi ve Pazar) günleri ise genellikle sabahleyin saat 08.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 08.00'de sona erer.

Doğan Eczanesi - Sancaktepe

Akpınar Mah. Hasan Basri Cad. No.Yiğitler Sokak, 5/A Sancaktepe/İstanbul (Kenan Güler Sağlık Ocağı Karşısı, Sabah Gazetesi Yolu )
Telefon : 0 216 561 73 73

Sardunya Eczanesi - Sancaktepe

Safa Mah. Bahcelıevler Cad. No.11A Sancaktepe/İstanbul ( Yenidoğan Noterliği Ve Vakıfbank Yanı Büyük Mopaş Çaprazı)
Telefon : 0 216 312 31 22

Sedat Eczanesi - Sancaktepe

Emek Mah. Namık Kemal Cad. No.85A Sancaktepe/İstanbul (Sancaktepe Eğitim Araştırma Hastanesi Acil Kapısı Karşısı )
Telefon : 0 216 622 38 80

Yeni Venüs Eczanesi - Sancaktepe

Kemal Türkler Mah. Uysal Cad. No.48-B Sancaktepe/İstanbul ( Hacı Fatma Fitnat Cami 50 Mt İlerisi File Market Yanı Eski Halk Bank Karşısı Kral Çiğ Köfte Yanı)
Telefon : 0 216 622 37 11

Türkiye’nin En Doğru ve Kapsamlı Nöbetçi Eczane Bilgileri,

Nöbetçi eczane insanlara ne zaman lazım olacağını önceden kestirebilmemiz mümkün değildir. Hiç olmadık bir durumda ve zamanda nöbetçi eczaneye ihtiyacımız olabilir. Gece ansızın kendimiz aile bireylerimiz rahatsızlanabilir. Böyle durumlarda hemen devlet hastanesi veya özel hastane acil servisine müracaat ederiz. Hekim muayenesinden sonra elinize bir reçete tutuşturulur. Hemen telaşa kapılırız. Gecenin bu saatinde İstanbul da nöbetçi eczaneyi nereden bulacağım, deriz. Endişe etmenize gerek yok! nobetcieczanebul.com sitesi bir tık ötenizde, parmaklarınızın ucunda. İstanbul’un ister merkezinde ister her hangi bir ilçesinde olun nöbetçi eczane konusunda en doğru ve kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz. Nöbetçi Eczanelerin adres ve telefon bilgileri ile kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm istanbul ve ilçeleri eczanelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.