Sarıyer Nöbetçi Eczane

20 şubat 2024 Salı - Nöbetçi Eczaneler

Sarıyer nöbetçi eczanelerin nöbetleri aşağıdaki gün ve saatlere göre 20 şubat 2024 Salı günü başlar, 21 şubat 2024 Çarşamba günü sona erer.
    Sarıyer nöbetçi eczane bilgileri hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma) günleri genelde, akşamleyin saat 18.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 08.00'de sona erer.
    Hafta sonları (Cumartesi ve Pazar) günleri ise genellikle sabahleyin saat 08.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 08.00'de sona erer.

Hayat Eczanesi - Sarıyer

Reşitpaşa Mah. Postayolu Cad. No.9/B Sarıyer/İstanbul (Reşitpaşa Merkez Camii'Nin Karşısında Altınokta Körler Vakfı 300Mt Yakınında )
Telefon : 0 212 277 91 09

Kumköy Eczanesi - Sarıyer

Kilyos Mah. Turban Cad. No.3A Sarıyer/İstanbul
Telefon : 0 212 201 24 56

Uysal Eczanesi - Sarıyer

Maden Mah. Nalbant Çeşme Cad. No.37/A Sarıyer/İstanbul ( Şifa Cami Karşısı - Tünel Yolu Üstü)
Telefon : 0 212 242 75 79

Türkiye’nin En Doğru ve Kapsamlı Nöbetçi Eczane Bilgileri,

Nöbetçi eczane insanlara ne zaman lazım olacağını önceden kestirebilmemiz mümkün değildir. Hiç olmadık bir durumda ve zamanda nöbetçi eczaneye ihtiyacımız olabilir. Gece ansızın kendimiz aile bireylerimiz rahatsızlanabilir. Böyle durumlarda hemen devlet hastanesi veya özel hastane acil servisine müracaat ederiz. Hekim muayenesinden sonra elinize bir reçete tutuşturulur. Hemen telaşa kapılırız. Gecenin bu saatinde İstanbul da nöbetçi eczaneyi nereden bulacağım, deriz. Endişe etmenize gerek yok! nobetcieczanebul.com sitesi bir tık ötenizde, parmaklarınızın ucunda. İstanbul’un ister merkezinde ister her hangi bir ilçesinde olun nöbetçi eczane konusunda en doğru ve kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz. Nöbetçi Eczanelerin adres ve telefon bilgileri ile kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm istanbul ve ilçeleri eczanelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.