Sarıyer Nöbetçi Eczane

19 Temmuz 2024 Cuma - Nöbetçi Eczaneler

Sarıyer nöbetçi eczanelerin nöbetleri aşağıdaki gün ve saatlere göre 19 Temmuz 2024 Cuma günü başlar, 20 Temmuz 2024 Cumartesi günü sona erer.
    Sarıyer nöbetçi eczane bilgileri hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma) günleri genelde, akşamleyin saat 18.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 08.00'de sona erer.
    Hafta sonları (Cumartesi ve Pazar) günleri ise genellikle sabahleyin saat 08.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 08.00'de sona erer.

Ayşen Eczanesi - Sarıyer

Darüşşafaka Mah. Darüşşafaka Cad. No.B4 Blok, 4 Sarıyer/İstanbul ( Gazeteciler Sitesi Çarşı İçi)
Telefon : 0 212 285 42 35

Uğur Eczanesi - Sarıyer

Büyükdere Mah. Çayırbaşı Cad. No.119/C Sarıyer/İstanbul (Sarıyer Vergi Dairesi Önü-Eski Belediye Karşısı- Bizim Kanatçı Çaprazı )
Telefon : 0 212 271 20 68

Vadikoru Eczanesi - Sarıyer

Ayazağa Mah. Kemerburgaz Cad. No.10/A Sarıyer/İstanbul
Telefon : 0 212 890 10 20

Türkiye’nin En Doğru ve Kapsamlı Nöbetçi Eczane Bilgileri,

Nöbetçi eczane insanlara ne zaman lazım olacağını önceden kestirebilmemiz mümkün değildir. Hiç olmadık bir durumda ve zamanda nöbetçi eczaneye ihtiyacımız olabilir. Gece ansızın kendimiz aile bireylerimiz rahatsızlanabilir. Böyle durumlarda hemen devlet hastanesi veya özel hastane acil servisine müracaat ederiz. Hekim muayenesinden sonra elinize bir reçete tutuşturulur. Hemen telaşa kapılırız. Gecenin bu saatinde İstanbul da nöbetçi eczaneyi nereden bulacağım, deriz. Endişe etmenize gerek yok! nobetcieczanebul.com sitesi bir tık ötenizde, parmaklarınızın ucunda. İstanbul’un ister merkezinde ister her hangi bir ilçesinde olun nöbetçi eczane konusunda en doğru ve kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz. Nöbetçi Eczanelerin adres ve telefon bilgileri ile kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm istanbul ve ilçeleri eczanelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.