Silivri Nöbetçi Eczane

20 şubat 2024 Salı - Nöbetçi Eczaneler

Silivri nöbetçi eczanelerin nöbetleri aşağıdaki gün ve saatlere göre 20 şubat 2024 Salı günü başlar, 21 şubat 2024 Çarşamba günü sona erer.
    Silivri nöbetçi eczane bilgileri hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma) günleri genelde, akşamleyin saat 18.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 08.00'de sona erer.
    Hafta sonları (Cumartesi ve Pazar) günleri ise genellikle sabahleyin saat 08.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 08.00'de sona erer.

Deniz Erdem Eczanesi - Silivri

Selimpaşa Merkez Mah. İzzet Gürcay Cad. No.49A Silivri/İstanbul (Selimpaşa Plaj Yolunda Roma Dondurmacının Yanı )
Telefon : 0 212 731 86 77

Derman Eczanesi - Silivri

Piri Mehmet Paşa Mah. Hacı Pervane Cad. No.37/C Silivri/İstanbul ( Kaymakamlık Binası Arkası Taksi Durakları Karşısı)
Telefon : 0 212 727 17 70

Gamze Eczanesi - Silivri

Yeni Mah. Şinasi Günaydın Sok. No.3/B Silivri/İstanbul ( Ekinsu Konakları Yanı)
Telefon : 0 530 341 37 27

Türkiye’nin En Doğru ve Kapsamlı Nöbetçi Eczane Bilgileri,

Nöbetçi eczane insanlara ne zaman lazım olacağını önceden kestirebilmemiz mümkün değildir. Hiç olmadık bir durumda ve zamanda nöbetçi eczaneye ihtiyacımız olabilir. Gece ansızın kendimiz aile bireylerimiz rahatsızlanabilir. Böyle durumlarda hemen devlet hastanesi veya özel hastane acil servisine müracaat ederiz. Hekim muayenesinden sonra elinize bir reçete tutuşturulur. Hemen telaşa kapılırız. Gecenin bu saatinde İstanbul da nöbetçi eczaneyi nereden bulacağım, deriz. Endişe etmenize gerek yok! nobetcieczanebul.com sitesi bir tık ötenizde, parmaklarınızın ucunda. İstanbul’un ister merkezinde ister her hangi bir ilçesinde olun nöbetçi eczane konusunda en doğru ve kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz. Nöbetçi Eczanelerin adres ve telefon bilgileri ile kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm istanbul ve ilçeleri eczanelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.