Sultanbeyli Nöbetçi Eczane

20 şubat 2024 Salı - Nöbetçi Eczaneler

Sultanbeyli nöbetçi eczanelerin nöbetleri aşağıdaki gün ve saatlere göre 20 şubat 2024 Salı günü başlar, 21 şubat 2024 Çarşamba günü sona erer.
    Sultanbeyli nöbetçi eczane bilgileri hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma) günleri genelde, akşamleyin saat 18.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 08.00'de sona erer.
    Hafta sonları (Cumartesi ve Pazar) günleri ise genellikle sabahleyin saat 08.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 08.00'de sona erer.

Elif Eczanesi - Sultanbeyli

Mehmet Akif Mah. Fatih Bulv. No.222/B Sultanbeyli/İstanbul ( Özel Ersoy Hastanesı Karşısı)
Telefon : 0 216 398 28 43

Meydan Eczanesi - Sultanbeyli

Abdurrahmangazi Mah. Fatih Bulv. No.154/A Sultanbeyli/İstanbul
Telefon : 0 216 440 34 14

Serra Eczanesi - Sultanbeyli

Abdurrahmangazi Mah. Bosna Bulv. No.14/C Sultanbeyli/İstanbul ( Bosna Bulvarı Ziraat Bankası Ve Garanti Bankası Karşısı, Civil Çaprazı)
Telefon : 0 216 755 57 63

Türkiye’nin En Doğru ve Kapsamlı Nöbetçi Eczane Bilgileri,

Nöbetçi eczane insanlara ne zaman lazım olacağını önceden kestirebilmemiz mümkün değildir. Hiç olmadık bir durumda ve zamanda nöbetçi eczaneye ihtiyacımız olabilir. Gece ansızın kendimiz aile bireylerimiz rahatsızlanabilir. Böyle durumlarda hemen devlet hastanesi veya özel hastane acil servisine müracaat ederiz. Hekim muayenesinden sonra elinize bir reçete tutuşturulur. Hemen telaşa kapılırız. Gecenin bu saatinde İstanbul da nöbetçi eczaneyi nereden bulacağım, deriz. Endişe etmenize gerek yok! nobetcieczanebul.com sitesi bir tık ötenizde, parmaklarınızın ucunda. İstanbul’un ister merkezinde ister her hangi bir ilçesinde olun nöbetçi eczane konusunda en doğru ve kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz. Nöbetçi Eczanelerin adres ve telefon bilgileri ile kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm istanbul ve ilçeleri eczanelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.