Sultanbeyli Nöbetçi Eczane

19 Temmuz 2024 Cuma - Nöbetçi Eczaneler

Sultanbeyli nöbetçi eczanelerin nöbetleri aşağıdaki gün ve saatlere göre 19 Temmuz 2024 Cuma günü başlar, 20 Temmuz 2024 Cumartesi günü sona erer.
    Sultanbeyli nöbetçi eczane bilgileri hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma) günleri genelde, akşamleyin saat 18.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 08.00'de sona erer.
    Hafta sonları (Cumartesi ve Pazar) günleri ise genellikle sabahleyin saat 08.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 08.00'de sona erer.

Adil Eczanesi - Sultanbeyli

Adil Mah. Yelkenci Sok. No.8/A Sultanbeyli/İstanbul ( Yeni Diş Hastanesi Yanı - Adil Mahallesi Sağlık Ocağı Yanı)
Telefon : 0 545 286 28 99

Çiğdem Eczanesi - Sultanbeyli

Ahmet Yesevi Mah. Yörük Sok. No.32 Sultanbeyli/İstanbul ( Çiftlik Köprüsünü Geçince İlk Işılarda Bim İn Arkası)
Telefon : 0 216 592 29 30

Misak Eczanesi - Sultanbeyli

Abdurrahmangazi Mah. Baltaş Sok. No.5 Sultanbeyli/İstanbul ( Özel Saygı Hastanesi A Blok Karşısı)
Telefon : 0 216 398 24 94

Türkiye’nin En Doğru ve Kapsamlı Nöbetçi Eczane Bilgileri,

Nöbetçi eczane insanlara ne zaman lazım olacağını önceden kestirebilmemiz mümkün değildir. Hiç olmadık bir durumda ve zamanda nöbetçi eczaneye ihtiyacımız olabilir. Gece ansızın kendimiz aile bireylerimiz rahatsızlanabilir. Böyle durumlarda hemen devlet hastanesi veya özel hastane acil servisine müracaat ederiz. Hekim muayenesinden sonra elinize bir reçete tutuşturulur. Hemen telaşa kapılırız. Gecenin bu saatinde İstanbul da nöbetçi eczaneyi nereden bulacağım, deriz. Endişe etmenize gerek yok! nobetcieczanebul.com sitesi bir tık ötenizde, parmaklarınızın ucunda. İstanbul’un ister merkezinde ister her hangi bir ilçesinde olun nöbetçi eczane konusunda en doğru ve kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz. Nöbetçi Eczanelerin adres ve telefon bilgileri ile kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm istanbul ve ilçeleri eczanelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.