Sultangazi Nöbetçi Eczane

4 Haziran 2023 Pazar - Nöbetçi Eczaneler

Sultangazi nöbetçi eczanelerin nöbetleri aşağıdaki gün ve saatlere göre 4 Haziran 2023 Pazar günü başlar, 5 Haziran 2023 Pazartesi günü sona erer.
    Sultangazi nöbetçi eczane bilgileri hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma) günleri genelde, akşamleyin saat 18.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 08.00'de sona erer.
    Hafta sonları (Cumartesi ve Pazar) günleri ise genellikle sabahleyin saat 08.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 08.00'de sona erer.

Ergün Eczanesi - Sultangazi

Zübeyde Hanım Mah. Fevzı Cakmak Cad. No.43/C Sultangazi/İstanbul (Sultan Düğün Salonu Karşısı 4 Yolun Orada )
Telefon : 0 212 536 01 86

Furkan Eczanesi - Sultangazi

Habipler Mah. Eski Edirne Asfaltı Cad. No.950/A Sultangazi/İstanbul ( Habipler Merkezde, Eski Edirne Asfaltı Caddesi Üzerinde, Toplu Taşımaların Geçiş Güzergahında)
Telefon : 0 212 595 15 40

Horoz Eczanesi - Sultangazi

Sultançiftliği Mah. Eski Edirne Asfaltı Cad. No.567/A Sultangazi/İstanbul ( Özel Medigold Sultan Hastanesi Karşısı - Yenimahalle Tramvay İstasyonu)
Telefon : 0 212 809 12 19

Sağlık Eczanesi - Sultangazi

Uğur Mumcu Mah. Belediye Sok. No.2D Sultangazi/İstanbul (Sultangazi Haseki Eğitim Araştırma Hastanesi Karşısı - Sultan Town Outlet Avm Yanı )
Telefon : 0 212 497 37 10

Türkiye’nin En Doğru ve Kapsamlı Nöbetçi Eczane Bilgileri,

Nöbetçi eczane insanlara ne zaman lazım olacağını önceden kestirebilmemiz mümkün değildir. Hiç olmadık bir durumda ve zamanda nöbetçi eczaneye ihtiyacımız olabilir. Gece ansızın kendimiz aile bireylerimiz rahatsızlanabilir. Böyle durumlarda hemen devlet hastanesi veya özel hastane acil servisine müracaat ederiz. Hekim muayenesinden sonra elinize bir reçete tutuşturulur. Hemen telaşa kapılırız. Gecenin bu saatinde İstanbul da nöbetçi eczaneyi nereden bulacağım, deriz. Endişe etmenize gerek yok! nobetcieczanebul.com sitesi bir tık ötenizde, parmaklarınızın ucunda. İstanbul’un ister merkezinde ister her hangi bir ilçesinde olun nöbetçi eczane konusunda en doğru ve kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz. Nöbetçi Eczanelerin adres ve telefon bilgileri ile kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm istanbul ve ilçeleri eczanelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.