Tuzla Nöbetçi Eczane

4 Haziran 2023 Pazar - Nöbetçi Eczaneler

Tuzla nöbetçi eczanelerin nöbetleri aşağıdaki gün ve saatlere göre 4 Haziran 2023 Pazar günü başlar, 5 Haziran 2023 Pazartesi günü sona erer.
    Tuzla nöbetçi eczane bilgileri hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma) günleri genelde, akşamleyin saat 18.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 08.00'de sona erer.
    Hafta sonları (Cumartesi ve Pazar) günleri ise genellikle sabahleyin saat 08.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 08.00'de sona erer.

Anka Eczanesi - Tuzla

Aydınlı Mah. Hal Yolu Cad. No.1/B-11 Tuzla/İstanbul (Çakır Sokak, Aydınlı Toki Mahallesi 3. Etap Bim Marketin Arkası, Dumankaya Adres Botanik Yanı )
Telefon : 0 216 673 49 59

Bilge Eczanesi - Tuzla

Yayla Mah. Ali İhsan Paşa Cad. No.35A Tuzla/İstanbul ( Özel Mercan Hastanesi Karşısı)
Telefon : 0 216 446 82 06

Yeni Şifa Eczanesi - Tuzla

Şifa Mah. İnönü Cad. No.D 3 Blok Dükkan 10 Tuzla/İstanbul ( Kiptaş 1. Etap Konutları Şifa Gençlik Merkezi Karşısı)
Telefon : 0 216 674 40 35

Türkiye’nin En Doğru ve Kapsamlı Nöbetçi Eczane Bilgileri,

Nöbetçi eczane insanlara ne zaman lazım olacağını önceden kestirebilmemiz mümkün değildir. Hiç olmadık bir durumda ve zamanda nöbetçi eczaneye ihtiyacımız olabilir. Gece ansızın kendimiz aile bireylerimiz rahatsızlanabilir. Böyle durumlarda hemen devlet hastanesi veya özel hastane acil servisine müracaat ederiz. Hekim muayenesinden sonra elinize bir reçete tutuşturulur. Hemen telaşa kapılırız. Gecenin bu saatinde İstanbul da nöbetçi eczaneyi nereden bulacağım, deriz. Endişe etmenize gerek yok! nobetcieczanebul.com sitesi bir tık ötenizde, parmaklarınızın ucunda. İstanbul’un ister merkezinde ister her hangi bir ilçesinde olun nöbetçi eczane konusunda en doğru ve kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz. Nöbetçi Eczanelerin adres ve telefon bilgileri ile kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm istanbul ve ilçeleri eczanelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.