TUNCELİ NÖBETÇİ ECZANE

17 Mayıs 2024 Cuma - Nöbetçi Eczaneler

Tunceli nöbetçi eczanelerin nöbetleri aşağıdaki gün ve saatlere göre 17 Mayıs 2024 Cuma günü başlar, 18 Mayıs 2024 Cumartesi günü sona erer.
    Tunceli nöbetçi eczane bilgileri hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma) günleri genelde, akşamleyin saat 18.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 08.00'de sona erer.
    Hafta sonları (Cumartesi ve Pazar) günleri ise genellikle sabahleyin saat 08.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 08.00'de sona erer.

Cihanser Eczanesi - Merkez

Atatürk Mah. 4. Sok. No:14/2 Merkez/Tunceli
Telefon : 0 428 212 23 63

Güven Eczanesi - Pertek

Istıklal Mah, Uğur Mumcu Cad. No:24/A Pertek/Tunceli
Telefon : 0 428 651 32 28

Türkiye’nin En Doğru ve Kapsamlı Nöbetçi Eczane Bilgileri,

Nöbetçi eczane insanlara ne zaman lazım olacağını önceden kestirebilmemiz mümkün değildir. Hiç olmadık bir durumda ve zamanda nöbetçi eczaneye ihtiyacımız olabilir. Gece ansızın kendimiz aile bireylerimiz rahatsızlanabilir. Böyle durumlarda hastanelerin acil servisine müracaat ederiz. Hekim muayenesinden sonra elinize bir reçete tutuşturulur. Hemen telaşa kapılırız. Gecenin bu saatinde Tunceli de nöbetçi eczaneyi nereden bulacağım, deriz. Endişe etmenize gerek yok! nobetcieczanebul.com sitesi bir tık ötenizde, parmaklarınızın ucunda. Trabzon ister merkezinde ister her hangi bir ilçesinde olun nöbetçi eczane konusunda en doğru ve kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz. Nöbetçi Eczanelerin adres ve telefon bilgileri ile kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm Tunceli ve ilçeleri eczanelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.