UŞAK NÖBETÇİ ECZANE

1 Ekim 2023 Pazar - Nöbetçi Eczaneler

Uşak nöbetçi eczanelerin nöbetleri aşağıdaki gün ve saatlere göre 1 Ekim 2023 Pazar günü başlar, 2 Ekim 2023 Pazartesi günü sona erer.
    Tekirdağ nöbetçi eczane bilgileri hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma) günleri genelde, akşamleyin saat 18.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 08.00'de sona erer.
    Hafta sonları (Cumartesi ve Pazar) günleri ise genellikle sabahleyin saat 08.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 08.00'de sona erer.

Eymen Eczanesi - Merkez

Cumhuriyet Mah.Bahçeli Sok.No:13/B Uşak Eski Devlet Hast. Karşısı Merkez/Uşak
Telefon : 0 276 227 70 27

Faruk Eczanesi - Merkez

İslice Mah.Nuri Şeker Cad.No:64/C Eski Emniyet Müdürlüğü Karşı Köşesi Merkez/Uşak
Telefon : 0 276 224 69 15

Hazal Eczanesi - Merkez

Cumhuriyet Mah.Uğurmumcu Cad.No:26/A Eski Özel Öztan Hast. Yanı Merkez/Uşak
Telefon : 0 276 216 63 63

Türkiye’nin En Doğru ve Kapsamlı Nöbetçi Eczane Bilgileri,

Nöbetçi eczane insanlara ne zaman lazım olacağını önceden kestirebilmemiz mümkün değildir. Hiç olmadık bir durumda ve zamanda nöbetçi eczaneye ihtiyacımız olabilir. Gece ansızın kendimiz aile bireylerimiz rahatsızlanabilir. Böyle durumlarda hastanelerin acil servisine müracaat ederiz. Hekim muayenesinden sonra elinize bir reçete tutuşturulur. Hemen telaşa kapılırız. Gecenin bu saatinde Uşak da nöbetçi eczaneyi nereden bulacağım, deriz. Endişe etmenize gerek yok! nobetcieczanebul.com sitesi bir tık ötenizde, parmaklarınızın ucunda. Tunceli ister merkezinde ister her hangi bir ilçesinde olun nöbetçi eczane konusunda en doğru ve kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz. Nöbetçi Eczanelerin adres ve telefon bilgileri ile kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm Uşak ve ilçeleri eczanelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.